Reklamy

 

 

RedakcjaKamil "Arlew" Lewandowski
Funkcje: Właściciel i Wydawca serwisu, Redaktor Naczelny, Recenzent, Newsman

O mnie: Maniak gier, który przyszłość wiąże z grami wideo. W wolnych chwilach modelarz i podwórkowy piłkarz ze znajomymi. Uwielbiam gry nastawione na kooperację, aczkolwiek nie pogardzę dobrą strategią, RPG, przygodówką czy wyścigami. Ponadto wielki fan uniwersum Wiedźmina oraz gwiezdnych wojen.

 Mateusz "SoulSplit" Poniatowski

Funkcje: Recenzent, Newsman

O mnie: Z branżą gier zaznajomiony już od najmłodszych lat. Entuzjasta wszelakich gier z gatunku RPG, ale nie pogardzi także dobrą produkcją innego typu. Dobrą książkę, jak i kino, ceni równie wysoko jak gry. W wolnych chwilach robi to, co każdy przeciętny człowiek. Z serwisem Games-Area.org powiązany od 2011 roku.

 

Mateusz "Nate" Bonifaciuk
Funkcje: Recenzent, Newsman

O mnie: Człowiek, którego wszędzie jest pełno. Prawa ręka Administratora zgodnie z powiedzeniem gdzie ten nie może tam Nate'a pośle. W wolnym czasie trenuje sztuki walki, biega, spędza czas aktywnie. Poza tym monter audio-wideo, dusza towarzystwa. Uwielbia gry nastawione na kooperacje, przygodowe, filmowe. Fan Lary Croft.

Mateusz "Sokole_Oko" Klukowski

Funkcje: Operator kamery, Fotograf, Newsman

O mnie: Elektroniczny zapaleniec, zawsze naprawi to co zepsuł chwilę wcześniej. Z grami związany od małego. Uwielbia gry retro oraz tytuły nastawione typowo na kooperację, gatunkowo maniak FPS oraz RPG ale nie pogardzi też innymi produkcjami. Hobbistycznie lubi militaria oraz survival. Czas wolny preferuje spędzać na świeżym powietrzu w gronie znajomych.

 

 

Zaprzyjaźnione Strony

NFSZone.pl - Need for Speed

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved. Modified by Arlew dla Games-Area.org | Copyright by Games-Area Team 2009 - 2017 | ISSN 2300-3189 |Kopiowanie treści bez zezwolenia, zabronione.

Logowanie or Rejestracja

LOG IN

Rejestracja

Zarejestruj Się
lub Anuluj